Pes 2013 ; Pes 2014 yaması indir

pes1331.08.2013 tarihini baz alarak daha pes14 çıkmamasına rağmen oyuncular elindeki oyunun 14 gibi gözükmesini ve yeni yüzler ile yeni takım dizilişlerini istemeleri gayet normal ve pes14’ün kullanıcı beklentisi açısından oldukça umut verici olmalı.

Şimdi sizlere sunacağım yama ile elinizdeki Pes 2013 versiyonunu geliştirebilir ve yeni yüzler – yeni takımlar + yeni scoreboard’lar ve yeni formalar ile oyunun zevkini çıkarmaya devam edebilirsiniz,kurulumu ve kullanımı gayet kolaydır.

pes 2013 Patch 5.1 (1)

Paketin içinde olanlar ve yenilikler hakkında bir liste hazırlamayı tercih ettim,bakın birlikte görelim bu pack ile gelen yenilikleri;

 • 1000 + yeni transferler ve yeni yapılan yaz transferleri dahil olmak üzere yapılandırılmış yeni takım kombinasyonları.
 • 800+ yeni oyuncu stiline göre uyarlanmış yüz yapıları ve HD derecede güzelleştirilmiş textureler.
 • Yeni ayakkabı görünümleri + yeni futbol topları.
 • Lisanslanmış takımlar ; Chelsea , City vb. birçok takımın orjinal adları + orjinal formaları.
 • Spor toto Süper Lig’in de içinde bulunduğu yeni lig yapıları.
 • Oyuncu gelişmelerine bağlı olarak güç yenilenmeleri.

ve daha saydıklarımın beraberinde birçok özellik sizi bu yeni pesedit patch’inde beklemekte tek yapmanız gereken indirmek ve kurmak,gerisin zaten halloluyor.

indir

 

Yamanın yeni versiyonu olan V6 çıkmıştır,V6 ile gerekli eski versiyon hataları onarılmış ve yeni 20 takımla beraber 300 + yeni yaz transferleri Pes 2013’ün yama yapısına eklenmiştir,bunun harici birkaç yüz değişkliği mevcuttur,eğer daha güncel bir oyun kuruluşu istiyorsanız aşağıdan indirebilirsiniz.

indir

için 4 cevap

 1. furkan diyor ki:

  kurulum nası olacak??? anlatırmısınız

 2. Özgür Şener diyor ki:

  Merhaba furkan,kurulum konusunda bir anlatım yapayım diyeceğim fakat kurulum oldukça kolay,tek yapman gereken , indirdiğin şıkıştırılmış arşivdeki setup dosyasını çalıştırmak ve çalıştırırken , pes’in yüklü olduğu yeri göstermek olacaktır,sonrasında zaten yükleme tamamlandığında PESEDIT.exe uygulaması açılır burada zaten bazı ayarlar yapar oyuna giriş yaparsınız,eğer PESEDIT.exe açılmazsa yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir.PESEDIT.exe açıldığında Pes13 Patch’e tıklayıp oyuna giriş yapabilirsiniz.

 3. aslan diyor ki:

  Link güvenli midir? Oyuna zarar verir m?

 4. kadir diyor ki:

  sistem belirtilen dosyayı bulamıyor diyor lütfen yardım edin

Bir Cevap Yazın